(
0
)
Wynajem
(
0
)
Typ:
Typ:
Dom
(
0
)
Działka
(
0
)
Lokal
(
0
)
Magazyn
(
0
)
Mieszkanie
(
0
Powierzchnia: - inputs
m2
m2
Mazowieckie
366 m2
6 pokoje
2 450 000 zł
6 694 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Skierdy,
Mazowieckie
140.5 m2
4 pokoje
1 250 000 zł
8 897 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Warszawa,
Wilanów,
Mazowieckie
198 m2
7 pokoje
2 599 700 zł
13 130 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Kurczowa Wieś,
Mazowieckie
108 m2
5 pokoje
1 150 000 zł
10 648 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Wólka Przybójewska,
Mazowieckie
154 m2
7 pokoje
847 000 zł
5 500 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Warszawa,
Rembertów,
Mazowieckie
101.36 m2
4 pokoje
1 297 000 zł
12 796 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Szczęsna,
Mazowieckie
360 m2
12 pokoje
2 550 000 zł
7 083 zł / m2
Zobacz