(
0
)
Działka
(
0
)
Lokal
(
0
)
Magazyn
(
0
)
Mieszkanie
(
0
Powierzchnia: - inputs
m2
m2
Mazowieckie
800 m2
144 700 zł
181 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Chyliczki,
Mazowieckie
366 m2
6 pokoje
2 450 000 zł
6 694 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Skierdy,
Mazowieckie
140.5 m2
4 pokoje
1 250 000 zł
8 897 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Wólka,
Mazowieckie
1500 m2
585 000 zł
390 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Warszawa,
Wilanów,
Mazowieckie
198 m2
7 pokoje
2 599 700 zł
13 130 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Tymianka,
Łódzkie
1063 m2
85 040 zł
80 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Mikołajów,
Łódzkie
1595 m2
119 625 zł
75 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Kurczowa Wieś,
Mazowieckie
108 m2
5 pokoje
1 150 000 zł
10 648 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Wólka Przybójewska,
Mazowieckie
154 m2
7 pokoje
847 000 zł
5 500 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Stryków,
Łódzkie
91230 m2
6 400 000 zł
70 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Warszawa,
Rembertów,
Mazowieckie
101.36 m2
4 pokoje
1 297 000 zł
12 796 zł / m2
Zobacz
Sprzedaż
Cendrowice,
Mazowieckie
20800 m2
249 970 zł
12 zł / m2
Zobacz